D.U.K.

Kokius teršalus galima plauti naudojant HydroBreak®?

HydroBreak® apima labai platų teršalų diapazoną ir gali būti naudojamas plaunant visus organinės kilmės teršalus, aromatinės kilmės medžiagas, augalinės ir gyvulinės kilmės riebalus tap pat naftos žaliavą ir jos produktus.

Ar HydroBreak® nekenkia plaunamiems paviršiams?

HydroBreak® buvo specialiai sukurtas taip, kad nekenktų plaunamiems paviršiams.

Kaip įsitikinti, kad HydroBreak® nepakenks valomam paviršiui?

Jeigu nerimaujate, kad HydroBreak® gali pakenkti valomam paviršiui pirmiausiai pabandykite ant mažo ploto.

Ar tai reiškia, jog kita tarša tokia kaip purvas liks ant valomo paviršiaus?

Ne, dažniausiai tarša laikosi ant tam tikro paviršiaus todėl, kad ją surištą laiko riebalai, alyvos, tepalai (ir t.t.), kai ant paviršiaus paskleidžiamas paruoštas HydroBreak® tirpalas minėti produktai išskaidomi ko pasekoje purvas, žvyras, žemės lengvai pašalinami nuo plaunamo paviršiaus.

Ar HydroBreak® pašalins pridegusią anglį?

HydroBreak® buvo sukurtas taip, kad būtų saugus žmogui ir ekologiškas aplinkai, jo pH yra neutralus (~7), todėl yra tam tikrų apribojimų. Šiuo atveju reikėtų rinktis savo pH verte agresyvų produktą.

Ar tai reiškia, kad HydroBreak® nestiprus?

HydroBreak® yra labai stiprus ir efektyvus nuriebalintojas, kuris duos išskirtinius plovimo rezultatus.

Ar vieno plovimo užtenka taršai pašalinti?

Paprastai vieno plovimo pilnai užtenka taršai pašalinti. Tuo atveju jeigu teršalai įsisenėję arba labai sunkūs (pvz.: dervos) leiskite HydroBreak® truputį įsigerti prieš plaunant.

Kuris HydroBreak® produktas man tinkamiausias?

Mūsų tinklalapyje rasite produktų parinkimo lentelę kuri padės išsirinkti sau tinkamiausią produktą. Jeigu vis dar nepavyksta išsirinkti tinkamiausią produktą galite susisiekti su HydroBreak® atstovybe Lietuvoje ir jums suteiks profesionalią konsultaciją.

Koks geriausias būdas naudoti HydroBreak®?

HydroBreak® gali būti naudojamas įvairiais būdais priklausomai nuo situacijos. HydroBreak® galite naudoti plaunant ir rankiniu būdu, esant galimybei rekomenduojame naudoti automatizuotą plovimo įrangą, bei HydroBreak® skiesti šiltu vandeniu.

Kokią automatizuotą plovimo įrangą jūs turite omenyje?

Galite naudoti visus plovimo įrenginius: aukšto slėgio, šepetinę, grindų plovimo įrangą, garo valytuvus, nuriebalinimo vonias, ultragarsines voneles, purškimo sistemas ir t.t.

Ką daryti jeigu neturiu jokios automatizuotos plovimo įrangos?

Nevertėtų nerimauti, nes su HydroBreak® gausite išskirtinius rezultatus net ir plaunant rankiniu būdu.

Ką būtent jūs vadinate rankiniu plovimu?

Rankiniu plovimu mes vadiname, kai HydroBreak® naudojamas ne automatizuotoje plovimo sistemoje, o pvz.: praskiedus koncentratą kibire su vandeniu ir trinant šepečiu ar skudurėliu, taip pat naudojant rankiniame purkštuve ir t.t.

Ar būtina HydroBreak® skiesti?

Taip, kad HydroBreak® būtų efektyvus jį būtina skiesti vandeniu, grynas koncentratas nenaudojamas.

Ar skiedimui galima naudoti paprastą vandenį iš krano?

Taip, galite naudoti paprastą vandenį iš krano ar iš bet kokio vandens telkinio. HydroBreak® PLUS taip pat gali būti skiedžiamas ir su jūros vandeniu. Jeigu yra galimybė skiedimui naudokite šiltą vandenį.

HydroBreak® aprašyme yra nurodyta, kad šis produktas yra ekologiškas ir kad jis nepadarys jokios neigiamos įtakos aplinkai ir žmogui?

Taip, šis produktas yra ekologiškas saugus žmogui ir aplinkai, tačiau savaime aišku, kad reikėtų laikytis elementarių saugumo reikalavimų, kad jis nepatektų į burną ar akis.

Kaip išvalyti naftos produktais užterštą žemę-gruntą?

Dėl teisingo užterštos žemės valymo susisiekite su atstovybės specialistais ir jus pakonsultuos kaip teisingai atlikti valymo darbus.

Kaip išvalyti naftos produktais užterštą vandenį?

Jeigu ant vandens paviršiaus matoma tik vaivorykštė, tai pakaks paviršių nupurkšti paruoštu HydroBreak® tirpalu ir ji momentaliai išnyks. Jeigu vanduo stipriai užterštas naftos produktais prašome kreiptis į mūsų specialistus ir jums padės.

Ar galima HydroBreak® naudoti nuotekų valymo sistemose, kad sumažintume taršos lygį?

Taip, galima naudoti dozuojant HydroBreak® tiesiai į nuotekų valymo sistemą, tai ženkliai pagerins sistemos darbą ir stipriai sumažins taršos lygį. Tačiau pirmiausiai rekomenduojame pakeisti nuriebalinimo priemones kurias naudojate savo gamybiniame procese į HydroBreak®, tokiu būdu teršalai į nuotekų valymo sistemą atkeliaus jau apdoroti.

Ką turite omenyje sakydami apdoroti?

Naudojant HydroBreak® kaip valymo-nuriebalinimo priemonę ceche/gamykloje nuotekų vanduo, kuris keliauja į valymo sistemą jau būna apdorotas, ilgos teršalų molekulės išskaidytos į trumpesnius junginius, ko pasekoje taršos lygis sumažėja ~90% .

Kaip greitai sumažės taršos lygis valymo įrenginiuose?

Tik pradėjus plovimus su HydroBreak® pirmas tris dienas galima bus pastebėti taršos lygio pakilimą, nes visi įsisenėja teršalai valysis iš drenažo ir vamzdyno. Ketvirtą dieną tarša ims sparčiai mažėti ir po penkių dienų teršalų lygis valymo įrenginiuose nukris ~90%.

Ar galite padėti įdiegti visą valymo procesą mūsų įmonėje?

Taip, HydroBreak® atstovybė Lietuvoje įsteigta specialiai tam, kad padėtų įdiegti naujos kartos valymo ir nuriebalinimo procesus visose pramonės šakose.

© 2021 Hydrobreak. Visos teisės saugomos.